MediaCat

Intel Capital yeniden yapılanıyor

Intel Capital’in Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika üssü İstanbul oldu

Intel Capital yeniden yapılanıyor

Intel’in global yatırım şirketi Intel Capital, Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika Bölgesi’ndeki yatırım olanaklarını daha yakından takip edebilmek amacıyla 1 Haziran itibariyle bölgedeki çalışmalarını Intel’in İstanbul’daki ofisinden yönetmeye başlıyor.

Bu kararla birlikte Intel Capital, bölgedeki Silikon Vadisi merkezli ilk global teknoloji yatırım kuruluşu oldu. Intel Capital’in Türkiye’nin 3. büyük dijital medya şirketi Nokta ve sosyal ticaret şirketi Grupanya’ya yaptığı başarılı yatırımlarla bölgede önemli bir deneyimi bulunuyor. Dünya çapında teknolojik yenilikçiliği teşvik etmek için çaba gösteren Intel, Türkiye’de yerleşik ilk risk sermayesi şirketi olan Intel Capital yatırımlarının sürekliliği sayesinde Türkiye’de hayata geçirilen teknolojik yeniliklerin artmasını ve bölgede daha fazla ekonomik büyüme sağlanmasını amaçlıyor. Intel Capital’in bölgedeki operasyonunun yönetimine Intel Capital Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) Bölge Müdürü Barış Aksoy getirildi.

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.