Instagram’ın markalı içerik aracı Türkiye’de

Instagram'ın markalı içerik aracı alan genişletiyor.

08.11.2017 - 12:52 | MediaCat

Instagram'dan yeni bir satış modeli

İçerik üreticilerin markalarla iş ortaklığı yaptıkları bilgisinin daha net sunulabilmesini sağlayan ve içerik üreticilere istatistiksel bilgi sunan Instagram’ın markalı içerik aracı, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu daha fazla ülkede kullanıma sunuldu. Buna göre “(marka adı) ile ücretli işbirliği” etiketi, İstatistikler’e erişimi olan tüm Instagram hesapları tarafından kullanılabilecek. Aracın yaygınlaşması ile birlikte içerik üreticiler, markalar ve topluluklar arasındaki şeffaflığın da artırılması hedefleniyor.

Markalı içerik aracının daha geniş bir biçimde kullanıma sunulmasıyla birlikte Instagram’ın sistemleri, Instagram politikalarına aykırı içerikler tespit ettiği taktirde içerik üreticileri uyarmaya başlayacak. İçerik üreticiler uyarıyı aldıkları zaman iş ortaklarını etiketleme fırsatına sahip olacaklar. Instagram, bu uyarılar ile içerik üreticilerin “(marka adı) ile ücretli işbirliği” etiketini kullanmaya alışmasını ve buna paralel olarak Instagram’daki şeffaflığın artmasını amaçlıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.