MediaCat

İnovasyonun profesörü: Prof. Rainer Kattel

Toplumsal Değer Profesörü Rainer Kattel, 8 Nisan’da Digital Age Tech Summit’te.

İnovasyonun profesörü: Prof. Rainer Kattel

Bu yıl 8 Nisan tarihinde “Future-Proofing” temasıyla online gerçekleşecek Digital Age Tech Summit dijital devrimin yarattığı yeni platformların nabzını tutmaya ve dijital dünyanın en yaratıcı isimlerinin fikirlerine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Geleceği şekillendiren teknolojilerin ve dijitalin rolünün masaya yatırılacağı Digital Age Tech Summit ’21’in konuşmacıları arasında yer alan isimlerden biri de Toplumsal Değer Profesörü Rainer Kattel.

UCL bünyesindeki Innovation and Public Purpose enstitüsünün başkan yardımcılığını yürüten ve inovasyon ülkeleri ve yönetiminin yanı sıra spesifik yönetim problemlerine ilişkin sayısız makalesi bulunan Prof. Rainer Kattel’in yayınlanan son kitapları arasında The Elgar Handbook of Alternative Theories of Economic Development, Financial Regulations in the European Union ve Innovation Bureaucracy yer alıyor. Prof. Kattel; kamusal inovasyon, kamuda dijital dönüşüm ve finansallaşmaya dek uzanan tecrübelerini Digital Age Tech Summit katılımcılarıyla paylaşacak.

Digital Age Tech Summit ’21 hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve etkinliğe kayıt olmak için buraya göz atabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.