İNGEV projeleri destek bekliyor

Vakıf yoksullukla mücadele ve gelir dağılımının iyileşmesine odaklanıyor.

12.02.2016 - 10:57 | MediaCat

İNGEV projeleri destek bekliyor

Vural Çakır başkanlığında insani gelişmeyi desteklemek ana hedefiyle kurulan İnsani Gelişme Vakfı (İNGEV), “katkı sağlamak isteyen herkesi, birlikte samimiyetle çalışmak üzere” davet ediyor.

Amacına uygun olarak karar vericilere yardımcı olacak analizler ve sosyal politika önerileri yapacak olan vakıf aynı zamanda ilgili kamu kuruluşları, yerel yönetimler, uluslararası kuruluşlar, üniversiteler ve özel sektör kuruluşlarıyla işbirliği yaparak, bizzat içinde yer alacağı uygulama projeleri geliştirmeyi amaçlıyor. İşbirliğine, dayanışmaya, ortak akla ve üretime inanan vakfın faaliyetlerinde ana değeriyse samimiyet.

Eğitimli istihdamı ve yoksullukla mücadele

Vakfın şimdiye kadar açılan projeleri ise şöyle: Alt Gelir Grupları Sosyal Politikalar Araştırması, Gıda Tedarik Zincirinde Verimlilik Fırsatları ve Gıda Enflasyonuyla Mücadele Projesi, Aile Tipi Küçük Tarım İşletmeleri İhtiyaç Analizi ve Gelişme Fırsatları Projesi, Kentli ve Eğitimli Gençlerin İstihdamını Geliştirme Projesi.

İNGEV’in halihazırda açık ve destek beklenen projelerine buradan ulaşmak ve kurum-marka düzeyinde katkının yanı sıra bireysel olarak da destek olmak mümkün.

Stratejik Yönetim Danışma Kurulu

İNGEV’in Stratejik Yönetim Danışma Kurulu alanında başarılı işler yapmış önemli uzmanlardan oluşuyor: Osman Saffet Arolat, Ferhat Boratav, Ebru Arzu Çağdaş, Vural Çakır, Tonguç Çoban, Nuri Berk Çoker, Evren Doğanç, Elif Dürüst, Ziya Hakan Ergin, Dehşan Ertürk, Arkın Eyvazoğlu, Hüseyin Güner, Fuat Keyman, Steve Kretschmer, Halil Nalçaoğlu, Necati Özkan, Hasan Yalçın, Taylan Yıldız, Yusuf Yüksel.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.