MediaCat

ING Türkiye’de üst düzey atama

ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alacak isim belli oldu.

ING Türkiye’de üst düzey atama

ING Türkiye Dijital Bankacılık ve Şube Satış Yönetimi Direktörü olarak görev almakta olan Ozan Kırmızı, 26 Ekim itibarıyla geçerli olmak üzere ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi olarak atandı. Kırmızı, yeni dönemde ING Türkiye’nin dijitalleşme ve veri odaklı bankacılık stratejisine paralel olarak ve mükemmel müşteri deneyimini önceliklendirerek katkı sunmaya devam edecek.

Kariyerine 2006 yılında adım atan Ozan Kırmızı, ING Türkiye’de bireysel bankacılık bünyesindeki konut finansmanı, iş ortaklıkları, şube satış yönetimi alanlarında farklı görevler üstlendi. 2015 yılında pazarlama ve satış direktörlüğüne atanan Kırmızı, 2018’den bu yana ING Türkiye Dijital Bankacılık ve Şube Satış Yönetimi Direktörü görevini yürüttü. Bireysel bankacılık iş kolunda satış ve ürün yönetimi konusundaki birçok önemli projeye liderlik eden Kırmızı, dijital kanalların en yeni teknolojilerle müşteri odaklı dönüşümünde de önemli rol üstlendi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.