ING Bank’ta yeni atamalar

ING Bank Türkiye Kurumsal İletişim ve Reklam Grup Müdürü olarak...

13.01.2009 - 16:14 | MediaCat

ING Bank Türkiye, yeniden yapılanma sürecinde organizasyon ve yönetim yapısında büyümeye devam ediyor. Bu kapsamda Aslı Alemdaroğlu Kurumsal İletişim ve Reklam Grup Müdürü olarak ING Bank Türkiye’ye katılırken; Pazarlama ve Stratejik Planlama Grup Müdürlüğü görevine Ali Nazmi Adalet atandı.

Robert Kolej mezunu olan Aslı Alemdaroğlu, yüksek öğrenimini Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili Edebiyatı Bölümü ve Londra Üniversitesi King’s College’da tamamladı; ardından Watford College’da Reklam ve İletişim alanında sertifika programına katıldı.

Aslı Alemdaroğlu, Denimko Konfeksiyon A.Ş, Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi Advertising, Saatchi & Saatchi Advertising, Pamukbank, İştim Telekomunikasyon Hizmetleri ve Arçelik’te sırasıyla Pazarlama Müdürü Yardımcılığı, Müşteri İlişkileri Yöneticiliği, Müşteri İlişkileri Grup Direktörlüğü, Reklam ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcılığı, Reklam Departman Yöneticiliği ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevlerinde bulundu.

ING Bank Türkiye Pazarlama ve Stratejik Planlama Grup Müdürlüğü görevine getirilen Ali Nazmi Adalet ise Kadıköy Anadolu Lisesi’nin ardından Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İngilizce Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu.

Adalet’in daha önce çalıştığı kurumlar arasında Denizbank ve HSBC (İşletme Bankacılığı), Garanti Bankası (KOBİ Bankacılığı), Akbank (Şirket Bankacılığı) ve Pamukbank (Ticari Bankacılık) yer alıyor. Ali Nazmi Adalet iyi derecede İngilizce biliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.