Rozi, Milli Sörfçü Çağla Kubat’ın sponsoru oldu

Özel günlerinde kesintisiz ve özgür yaşam isteyen bayanların tercihi Rozi...

13.01.2009 - 16:20 | MediaCat

Özel günlerinde kesintisiz ve özgür yaşam isteyen bayanların tercihi Rozi, Türkiye rüzgar sörfü şampiyonu ve Dünya dördüncüsü milli sporcu Çağla Kubat’a sponsor oldu.

Yoğun çalışmalar ile baştan sona yenilenen Rozi, bayanların özel günlerinde de spordan ve aktif yaşamdan uzak kalmamalarını sağlıyor. Aktif yaşama verdiği önem doğrultusunda Rozi, reklam filminde de rol alan milli sörfçü Çağla Kubat’ın 1 yıllık sponsorluğunu üstlendi.

Rozi, bu süre içerisinde Çağla Kubat’a katılacağı tüm müsabakalar ve antrenmanları için destek sağlarken, Çağla Kubat’la gençlere Rozi’yi tanıtacak. Rozi kullanıcıları ve Çağla Kubat “spor ve gençlik” teması ile yürütülecek çeşitli aktivitelerde buluşacaklar.

Sponsorluk anlaşmasının imzalanmasının ardından Rozi’nin üretim tesislerine bir ziyaret gerçekleştiren Çağla Kubat Rozi markasını yöneten ekiple tanıştı ve üretim süreci hakkında bilgi aldı. Ziyareti sonrasında sponsorlukla ilgili görüşlerini aktaran Kubat, “Rozi Ultra güvenle kullandığım bir ürün. 2009 sezon yarışlarında bu güveni hissetmek ve Rozi ile birlikte hareket edecek olmak beni çok heyecanlandırıyor” dedi.

Yapılan sponsorlukla ilgili olarak konuşan Komili Kişisel Bakım Genel Müdür Yardımcısı Teoman Kazan “Durma Yaşa sloganından yola cıkarak, bayanların aktif bir hayat sürebilmesi için tüm Rozi ürünlerini yeniledik. Başarılı bir Türk genci olarak ülkemizi dünyada temsil eden Çağla Kubat’ın da tercih ettiği ve güvendiği bir marka olarak kendisini desteklemekten büyük mutluluk duyuyoruz ve Rozi’nin kendisine şans getirmesini diliyoruz” dedi.

2008 Türkiye Windsurf Şampiyonu olan Çağla Kubat, 6. kez Türkiye sörf şampiyonu olmak ve Dünya Şampiyonası’nda ilk üçte yer almak hedeflerine ulaşmak için sıkı bir hazırlık dönemine girdi. Çağla Kubat antrenmanlarına ise 18 Ocak’tan itibaren Hawaii’de başlıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.