ING Bank’ın yeni müşteri iletişim merkezi grup müdürü

ING Bank, Müşteri İletişim Merkezi Grup Müdürlüğüne Mehmet Akgün’ü getirdi.

17.10.2011 - 00:00 | MediaCat

ING Bank, Müşteri İletişim Merkezi Grup Müdürlüğüne Mehmet Akgün’ü getirdi.

Ön lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Elektronik bölümünde tamamlayan Akgün, lisans derecesini Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden aldı. Daha sonra 6Sigma kara kuşak sertifikasına hak kazandı.

Çağrı merkezi sektörüne 1996 yılında Superonline’da başlayan Mehmet Akgün, Boyner Grubu’nun çağrı merkezi olan Benkar AŞ’de çalıştı. 1999 yılında Finansbank Çağrı Merkezi’nin kuruluşunda yer alan Akgün burada sırasıyla; Ar-Ge Birim Müdürlüğü, Outbound Birim Yöneticiliği ve Inbound/Outbound Çağrı Merkezi Yöneticiliği yaptı. Akgün, ING Bank’a katılmadan önce, Finansbank’ın iştirak şirketlerinden IbTech A.Ş’de çağrı merkezi teknolojilerinden sorumlu danışmanlık görevini yürütüyordu.

Meslek hayatı boyunca, görev aldığı kurumların kazandığı birçok yerel ve uluslararası ödülde katkısı bulunan Mehmet Akgün, 2009 yılında İstanbul Çağrı Merkezi Ödüllerinde En İyi Çağrı Merkezi Yöneticisi seçildi. Akgün ayrıca, çalıştığı kurumların En İyi Çağrı Merkezi İşe Alım Uygulaması, En İyi Çağrı Merkezi Eğitim Programı ve Teknolojiyi En iyi Kullanan Çağrı Merkezi ödülleri kazanmasında önemli rol oynadı.

Sektörün gelişimine ve sosyal sorumluluk projelerine büyük önem veren Mehmet Akgün, Çağrı Merkezleri Derneği’nin de kurucuları arasında yer alıyor. Akgün, halen derneğin yönetim kadrosunda ve Türkiye Bankalar Birliği’nde oluşturulan Çağrı Merkezi Çalışma Grubu’nda Başkan Yardımcısı olarak görev alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.