MediaCat

ING Bank Türkiye’den küresel transfer

ING Türkiye’den ING Avusturya’ya üst düzey bir atama gerçekleşti.

ING Bank Türkiye’den küresel transfer

ING Bank Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi Barbaros Uygun, ING Avusturya’ya CEO göreviyle atandı. Yeni görevine 1 Mart 2018 itibarıyla başlayacak olan Uygun, ING Avusturya’nın büyüme stratejisi ile veri ve teknoloji odaklı dönüşümüne liderlik edecek.

Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmasının ardından Boğaziçi Üniversitesi’nde işletme üzerine yüksek lisans eğitimi alan Uygun, Columbia Üniversitesi’nde Business Excellence programında yer aldı. Barbaros Uygun, bankacılık kariyerine ilk adımını 1998 yılında Garanti Bankası bünyesinde yönetici yetiştirme programı ile attı. Uygun, ING Bank Türkiye bünyesine 2012 yılında ING Bank Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı unvanıyla katıldı. 2013 yılında ING Bank Türkiye İcra Kurulu Üyesi olarak da görev yapmaya başlayan Uygun, aynı yıldan itibaren ING Menkul Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de üstlendi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.