ING Bank Türkiye’de atama

ING Bank Bilgi Teknolojileri Bilgi Sistemleri Altyapı, Mimari, Uyum ve Güvenlik'ten sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı'na...

10.09.2008 - 11:42 | MediaCat

ING Bank Bilgi Teknolojileri Bilgi Sistemleri Altyapı, Mimari, Uyum ve Güvenlik’ten sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na Hüseyin Sivri atandı.

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans Bölümü mezunu olan Hüseyin Sivri, çalışma hayatına 1989 yılında Elginkan Grup’ da başladı. 1990 – 1998 yılları arasında Tekstilbank’ ta müdür olarak görev alan Sivri, 1998 – 2001 yılları arasında Yadaş’ta Genel Müdür, 2001 yılında Oyak Bank’ta Bilgi İşlem Danışmanı, 2002 – 2008 yılları arasında ise Verisoft Bilgi Teknolojileri’nde Genel Müdür olarak görev yaptı.

Hüseyin Sivri, 28 Ağustos 2008 itibariyle ING Bank Türkiye’de Bilgi Teknolojileri; Bilgi Sistemleri, Altyapı, Mimari, Uyum ve Güvenlik’ten sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.