MediaCat

INFLOW Awards’20 için geri sayım başladı

Bu yıl 21 Aralık’ta düzenlenecek tören pandemi önlemleri kapsamında online gerçekleşecek.

INFLOW Awards’20 için geri sayım başladı

Influencer pazarlama etkinliklerinin sürdürülebilirliğine ve büyümesine yön vermek amacıyla bu yıl üçüncüsü düzenlenen INFLOW Awards, pandemi önlemleri çerçevesinde dijital bir törenle gerçekleşecek. 21 Aralık Pazartesi günü Onedio YouTube hesabından yayınlanacak törende 28 farklı kategoride verilecek ödüller sahiplerini bulacak.

Neşet Dereli, Kaan Kayabalı, Gonca Karakaş ve Seda Domaniç gibi isimlerin yer aldıkları jürinin en iyileri belirleyeceği yarışmaya başvurular inflowawards.com adresinden 27 Kasım’a kadar sürecek. En İyi Instagram Influencer’ı, En İyi TikTok Influencer’ı, En İyi Twitch Influencer’ı ve En İyi Youtube Influencer’ı için gerçekleşen halk oylamasının 30 Kasım tarihine kadar devam edeceği etkinlikte belirli kategorilerin kazananları yayınla eşzamanlı olarak Panoffect’in şehrin farklı noktalarında konumlanan 23 dijital ekranından açıklanacak.

En İyi Instagram Influencer’ı kategorisi için Ala Tokel, Alper Rende, Burak Altındağ, Cansu Akın, Damla Altun, Danla Biliç, Duygu Özaslan, Pelin Akil, Rachel Araz, Sude Alkış halk oylamasında yarışacak. En İyi TikTok Influencer’ı kategorisinde Aslı Güler, Asya Burcum, Cemre Solmaz, CZN Burak, Ece Mumay, Ezgizem, Fatih Can Aytan, Miray Şen, Sera, Yeliz Korkmaz oylanacak. En İyi Twitch Influencer’ı kategorisinde Alper Biçen, Çağrı Ergün, Cem Karakoç, Ferit Karakaya, İpek İnan, Kemal Parlak, Levent Balım, Necatı Akçay, Tuna Aksen yarışacak. En İyi YouTube Influencerı kategorisinde ise Alper Rende, Barış Özcan, Bengi Kurtcebe, Cansu Akın, Damla Altun, Danla Biliç, Doğuş Çabakçor, Eylül Sani, Kafalar, Post42 yer alıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.