MediaCat

İlk İşim Girişim için geri sayım başladı

Yarışma için başvurular 7 Ekim tarihine kadar devam edecek.

İlk İşim Girişim için geri sayım başladı

Çalık Holding, Yıldız Teknopark ve Yıldız TTO ortaklığında bu yıl dördüncüsü düzenlenen İlk İşim Girişim yarışması için başvuru süreci başladı.

Hedefleri arasında Türkiye’de girişimcilik kültürünün yaygınlaşması, vizyoner genç girişimcilerin ortaya çıkarılması, yenilikçi ürün ve fikirlerin ticarileşmesine fırsat tanınarak uluslararası pazarlarda yer almalarının teşvik edilmesi bulunan yarışmaya başvurular, İlkisimgirisim.com üzerinden 7 Ekim 2018 tarihine kadar devam edecek.

İnovatif, topluma faydalı ve aynı zamanda ticarileşme potansiyeli yüksek olan iş fikirlerinin ortaya çıkmasını kolaylaştırmayı amaçlayan yarışmada finale kalan projeler, 24 Ekim 2018 tarihinde açıklanacak. Sunumlarını jüri önünde gerçekleştirecek olan finalistler, sunum öncesinde temel girişimcilik ve sunum eğitimine katılmaya hak kazanacak.

İlk İşim Girişim 2018’in kazananları, iki farklı kategoride farklı ödüllerin sahibi olacak. Yeni Girişimciler kategorisinde ilk üçe giren yarışmacılar arasında birinciliği elde eden girişimci adayı 10 bin TL, ikinci olan 7 bin 500 TL, üçüncü olan da 5 bin Tl ödül alacak. Bu kategorinin kazananları, sırasıyla Yıldız Kuluçka’da kapalı, açık ve sanal ofis imkânlarına da sahip olacak.

Yeni Fikirler kategorisinde dereceye girme başarısı gösteren yarışmacılar arasından birinci sırada yer alacak isim 7 bin TL, ikinci isim 5 bin TL, üçüncü isim ise 3 bin TL ile ödüllendirilecek. Kategoride dereceye giren tüm adaylara Yıldız Ön Kuluçka Merkezi’nde altı ay boyunca ücretsiz ofis imkânı da sunulacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.