MediaCat

İletişimin kalbi İstanbul’da atacak

2016 ICCO Global Zirvesi’nin ev sahibi İstanbul oldu.

İletişimin kalbi İstanbul’da atacak

Uluslararası İletişim Danışmanlığı Organizasyonu (ICCO) tarafından iki yılda bir düzenlenen ICCO Global Zirvesi 2016 yılında Türkiye, İstanbul’da gerçekleşecek. Bugüne kadar Hindistan, Portekiz ve Milano gibi çeşitli dünya şehrinde düzenlenen ve Türkiye’ye ilk kez uğrayacak olan organizasyonun ülkemizdeki temsilcisi İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA), bu vesileyle Zirve’nin ev sahipliğini de üstlenecek.

Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve Avustralya’dan iletişim danışmanlığı şirketlerinden oluşan 32 sivil toplum kuruluşu ve derneğin üyesi olduğu, ayrıca 2 bin 500 halkla ilişkiler şirketini temsil eden ICCO’nun global zirvesinin 2016 yılında İDA ev sahipliğinde İstanbul’da gerçekleşmesinin Türkiye’de iletişim danışmanlığı sektörünün uluslararası arenada kıymetini ve saygınlığını gösterdiğini belirten İDA Yönetim Kurulu Başkanı Işıl Arıdağ, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, uluslararası zirvenin sadece iletişim sektörüne değil; iletişim ekosistemindeki tüm paydaşlara da değer katacağını ve İDA olarak en iyi temsiliyeti sergilemek için azami özen göstereceklerini söyledi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.