MediaCat

İlerlemenin olduğu her yerde

Castrol’ün ilk lokal prodüksiyonlu global reklam filmi yayında.

Madeni yağ üreticisi Castrol, global reklam filminin prodüksiyonunu ilk kez Türkiye’de gerçekleştirdi. Yenilenen marka kimliğinin akabinde yayınlanan ve merkezi İstanbul olan Castrol Türkiye, Ukrayna ve Orta Doğu (TUCA) tarafından hazırlanan reklam filminde Castrol’ün ilerlemenin ve hareketin olduğu her alanda yer aldığı anlatıldı.

Castrol’de yeni işe başlayan bir stajyerin şirketin müşterileriyle tanışmasını konu alan reklam filmi, izleyenleri eğlenceli bir kurguyla ralli pistlerinden uzaya uzanan ve “Bu da mı Castrol?” diye sorduran bir keşif yolculuğuna ortak ediyor.

Castrol META Pazarlama<br />
Direktörü Onur Dede

Castrol META Pazarlama
Direktörü Onur Dede

Castrol Orta Doğu, Türkiye ve Afrika (META) Pazarlama Direktörü Onur Dede, “Bu reklam filmi ile iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin yenilenen marka kimliğiyle buluşturulması amaçlanıyor. Yenilenen marka kimliğimiz 2024’te Castrol’ün tüm pazarlarında uygulanacak. Tüm ürün ambalajları, hizmet ortaklığı programları, tesisler, çevrimiçi ve çevrimdışı pazarlama ve küresel sponsorluk varlıkları da ardından yeni strateji ve marka kimliğinin çevresinde şekillendirilecek” diyerek hedef kitlelerinin daha etkili bir marka deneyimi yaşayacaklarının altını çizdi.

Reklam filminde markanın faaliyet gösterdiği her alana kısaca değinmeyi hedeflediklerini söyleyen Dede, “Castrol dendiğinde akla ilk gelen, araçların motorlarında kullanılan madeni yağ olması. Ancak biz kurulduğumuz ilk günden bu yana hareketin ve ilerlemenin olduğu her alandayız. Bunu hissettirebilecek bir kreatif yaklaşımla ilerledik ve dinamizmi, yeni belirlenen strateji sonrasında değişen ses tonunu yansıtmayı hedefledik” diye ekledi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.