MediaCat

IKEA’dan vakti nakde çeviren kampanya

Marka, Dubai’de sadık müşterilerini ödüllendirme niyetinde.

IKEA’dan vakti nakde çeviren kampanya

Mağazalarından alışveriş yapmak için uzun mesafeler kateden müşterilerine harcadıkları zamanın karşılığını verme niyetindeki IKEA, Dubai’de zamanı kelimenin tam anlamıyla paraya çeviriyor.

Buy with Your Time ( Zamanınla Satın Al) kampanyasında müşteri sadakatini ödüllendirmeyi amaçlayan marka, ürünlerindeki fiyat etiketlerine paranın yanı sıra zamanı da ekliyor. Müşterilerin IKEA mağazalarına gelirken harcadıkları zaman, Google Haritalar Zaman Çizelgesi ile ölçülüyor. Zamanın değerinin hesaplanmasında Dubai’deki maaş ortalaması da hesaba katılıyor.

IKEA tarafından yapılan açıklamada, “Günümüzde zaman kıymetli ve birçok sadık IKEA müşterisi, kimi yerlerde şehir merkezinden uzak konumdaki mağazalarımıza gelmek için hatırı sayılır miktarda zaman harcıyor. Biz de müşterilerimizi ödüllendirmenin en doğru yolunun harcadıkları zamanın karşılığını vermek olduğunu düşündük” ifadelerine yer veriliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.