IKEA ve LEGO’dan ortak koleksiyon

BYGGLEK koleksiyonu, saklama çözümlerini eğlence ve yaratıcılıkla bir araya getiriyor.

27.08.2020 - 16:27 | Sencer Uçar

IKEA ve LEGO’nun, duyurusu ilk olarak geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen ortak koleksiyonu BYGGLEK görücüye çıktı.

Yaşam alanlarının hem yetişkinler hem de çocuklar için eğlenceli olması gerektiğinden hareketle LEGO ile güçlerini birleştiren IKEA‘nın saklama çözümü BYGGLEK, saklama kutularını LEGO yaratıcılığı ve eğlencesiyle bir araya getiriyor.

Yüzeyi LEGO tuğlalarıyla uyumlu olan BYGGLEK saklama kutuları, tüketiciyle farklı boyutlarla buluşacak. Öğrenmek ve büyümek için oyuncaklara ihtiyaç duyan çocuklara yaratıcılıklarını konuşturma fırsatı sunacak BYGGLEK koleksiyonuyla saklama kabının kendisi yaratıcı ve eğlenceli hale gelecek.

IKEA Tasarımcısı Andreas Fredriksson, “IKEA’da her daim oyunun gücüne inanıyoruz. Oyun, bizlere keşfetme, hayal kurma, inceleme, deney yapma olanağı sunar. Büyüklerin karmaşa olarak gördüğü, çocuklar için ilham kaynağı anlamına gelen yaratıcı bir evren. BYGGLEK bu iki perspektif arasında köprü kurarak, evlere daha fazla yaratıcı oyun katacak. Dahası, BYGGLEK koleksiyonu diğer IKEA ürünleriyle tamamen uyumlu ve bu sayede de çocuklarınızın yaratıcılığı, ev dekorasyonunuzun eşsiz ve sevimli bir parçası olabilecek” diyor.

BYGGLEK’in kutudan daha fazlası olduğunu söyleyen LEGO Tasarımcısı Rasmus Buch Løgstrup ise, “BYGGLEK saklama ve oyunu bir araya getiriyor; ailelerin, günlük hayatlarında oyuna daha fazla yer açmalarına yardımcı oluyor. Yaratıcılığı beslerken, birlikte eğlenme şansı sunuyor. LEGO’da olduğu gibi, BYGGLEK’de de ihtimallerin sınırı yok” yorumunda bulunuyor.

Kuzey Amerika ve Rusya hariç Avrupa’da 1 Ekim itibarıyla satışa sunulacak BYGGLEK koleksiyonu diğer pazarlarda tüketiciyle yıl içerisinde buluşacak.

Kaynak: The Verge, IKEA Newsroom

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.