MediaCat

Dünyanın en pahalı tablosuna IKEA usulü yanıt

Marka, pahalı gelişmeleri takip etmekte kararlı.

Dünyanın en pahalı tablosuna IKEA usulü yanıt

Geçtiğimiz Nisan ayında Balenciaga’nın 2.145 dolardan satışa sunduğu yeni deri çantası ile 99 cent değerindeki kendi alışveriş çantası Frakta’nın benzerliğini sosyal medyadan paylaştığı eğlenceli ilanla değerlendiren IKEA, cep yakan gelişmeleri kendi lehine çevirme fırsatını bir kez daha değerlendiriyor. Markanın gündemini meşgul eden yeni “pahalı” ise bu defa bir tablo.

450 milyon dolara alıcı bularak bugüne kadar bir açık artırmada en yüksek fiyata satılan sanat eseri olma unvanını elinde bulunduran Leonardo da Vinci‘nin Salvatore Mundi tablosu, Balenciaga göndermeli ilanında imzası bulunan Acne’nin de yardımı ile IKEA’nın yeni ilanının başköşesine oturuyor. İlanda resmedilen iki insanın dünyanın en pahalı tablosuna bakışları arasında marka da bizlere eğlenceli ve bir o kadar da hesaplı mesajını vermiş oluyor: ” Bir tabloya 450 milyon dolar verip, çerçevesini beğenmediğinizde…VIRSERUM altın çerçeve: 9.99 dolar.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.