ICT Summit Eurasia – Bilişim Zirvesi ana sponsoru Vodafone

İnterpromedya tarafından, 2000 yılından bu yana düzenlenen ve bu yıl “ICT Summit Eurasia - Bilişim Zirvesi ‘11” adı ile gerçekleştirilecek olan zirve, Vodafone’un ana sponsorluğunda yapılacak.

22.07.2011 - 00:00 | MediaCat

İnterpromedya tarafından, 2000 yılından bu yana düzenlenen ve bu yıl “ICT Summit Eurasia – Bilişim Zirvesi ‘11” adı ile gerçekleştirilecek olan zirve, Vodafone’un ana sponsorluğunda yapılacak. Zirve, Avrasya’nın bilişim dünyasında söz sahibi kamu ve özel sektör temsilcilerini, siyasetçileri ve akademisyenleri 3-5 Ekim 2011 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde bir araya getirecek.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da güçlü sponsor ve destekçilerle yola çıkan zirvenin Avrasya bölgesi içerisinde, sınırlar ötesi işbirliği fırsatlarına imkan verecek; özel eşleştirme ve buluşturma ortamları ile yeni iş fırsatları yaratılması amacına hizmet edecek olan zirveyi bu yıl destekleyen iş ortakları arasında:

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), Türkiye Bilişim Derneği (TBD), Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) , Türkiye Elektronik Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TESİD)

Tüm Telekomünikasyon İş Adamları Derneği’nin (TÜTED) ve Mobil Servis Sağlayıcı İş Adamları Derneği (MOBİLSAD) de yer alıyor.

“Zirve vizyon yeniledi, sponsorluk kararı verildi”

Ana sponsorluk kararı almalarında İnterpromedya’nın bu alandaki tecrübesinin ve zirvenin yenilenen vizyonun etkili olduğunun altını çizen Vodafone Türkiye Kurumsal İlişkiler ve Regülasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hasan Süel “Vodafone adıyla Türkiye’de operasyonumuza başladığımız 2006 yılından bugüne 10.3 milyar TL’lik yatırım gerçekleştirdik. Yalnızca yapılan yatırım ile de yetinilmedi, Vodafone 2006 yılından bu yana Türkiye’de pek çok ilke ve başarıya imza attı. Bugüne dek Türk tüketicisi için hayata geçirdiğimiz yenilikçi uygulamalar, müşteri odaklı yaklaşımımız ile geliştirdiğimiz ürün ve hizmetler ile Türkiye GSM pazarında önemli bir değişiklik yarattık. Bu örneklerdeki tüm başarı göstergelerinde görüldüğü gibi güçlü ve geleceğe dair güven veren ve Türkiye’nin geleceğine güven duyan bir Vodafone Türkiye inşa ettik. Vodafone Türkiye olarak, bu yıl ICT Summit Eurasia – Bilişim Zirvesi ‘11‘e Ana sponsor olmakla da çok doğru bir işbirliği içinde olduğumuza inanıyoruz. ICT Summit Eurasia – Bilişim Zirvesi eriştiği bölgesel vizyon ile sınırları aşan, Avrasya’nın Bilişim odağı haline gelmiş bir platform olarak saygın bir konuma sahip. Zirvede ayrıca dünyanın en büyük mobil iletişim şirketlerinden biri olarak “Future Agenda / Gelecek Gündemde” adı altında gerçekleştireceğimiz oturumda sektörü daha ileriye taşıyacak yeni stratejileri konuşacak ve gelecekte mobil teknolojilerinin hayatımıza getireceği yenilikleri sizlerle paylaşacağız. Büyük bir heyecanla dahil olduğumuz bu platformun Türkiye’nin sahip olduğu potansiyeli yeni işbirliği fırsatları için kullanmak ve sektörde yeni değerler yaratmak adına çok önemli bir fırsat olduğuna da inanıyoruz”  dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.