İçerik Bulutu YİP’lerini arıyor

Yatırım ve destek projesi YİP için son başvuru tarihi 26 Kasım.

28.10.2020 - 13:54 | MediaCat

İçerik Bulutu YİP'lerini arıyor

İçerik pazarlaması platformu İçerik Bulutu, gelecek vaat eden içerik pazarlaması projelerine destek olmak hedefiyle Yıldız İçerik Projeleri’ni (YİP) aramaya koyuldu.

İçerik Bulutu’nun yılda bir ya da iki kez gerçekleştirmeyi planladığı yatırım ve destek projesi YİP kapsamında, deneyimli danışmanların ışığında kapsamlı bir “content audit raporu” hazırlanacak. Söz konusu rapor kapsamında büyüme stratejileri belirlenecek ve projeler için bir yol haritası çıkarılacak. İçerik Bulutu’nda içerik üreticiliği yapan uzman içerik üreticileri, ihtiyaç duyulan profesyonel içeriklerin üretimi için YİP’lere destek sağlayacak. Türkiye’de dijital pazarlama ve içerik pazarlamasının profesyonel isimleri ve İçerik Bulutu kurucu ekibinin de bulunduğu mentor ağı, bilgi ve birikimlerini YİP’ler ile paylaşacak. Bu sayede hem projelerin gelişmesine hem de daha geniş kesimlere yayılmasına destek sağlanacak.

Proje kapsamında YİP’lere finansal ve altyapı desteği de sunulacak. Bununla birlikte ofis ve ekip destekleriyle YİP’lerin İçerik Bulutu ofisinde çalışma ve İçerik Bulutu ekibiyle işbirliği içerisinde çalışma fırsatı da sunulacak. Ayrıca YİP’ler melek yatırımcılarla bir araya gelme fırsatını da yakalayabilirler.

26 Ekim – 26 Kasım tarihinde başvuru kabul edecek olan projeye online içerik projesi sürdürenler, bir gelir modeli kurgulamış ve bu model üzerinden çalışmaya başlamış kişiler, hedeflerine ulaşmak için yatırım, içerik, teknik veya network desteğine ihtiyaç duyanlar başvurabilecek. Başvurular İçerik Bulutu üzerinden gerçekleştirilecek ve başvurusu gerçekleştirilen bir projenin değerlendirilmesi ilk bir ayının sonuna kadar tamamlanmış olacak. Değerlendirme sonucu başvuru sahiplerine 40 gün içerisinde bildirilecek.

Detaylı bilgi için icerikbulutu.com/yip adresini ziyaret edebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.