IBM Türkiye’ye yeni genel müdür

IBM Türkiye'de genel müdür olarak görev alacak isim belli oldu.

15.01.2019 - 09:58 | MediaCat

IBM Türkiye'ye yeni genel müdür

2016 yılından beri IBM Türkiye Genel Müdürü olarak görev almakta olan Defne Tozan’ın IBM Küresel Teknoloji Hizmetleri İş Birimi Ortadoğu ve Afrika Bölgesi’nden Sorumlu Genel Müdürü olarak atanmasının ardından IBM Türkiye’nin yeni genel müdürü Volkan Sözmen oldu. Sözmen, yeni görevinde Türkiye’de kurumların dijital dönüşüm süreçlerini desteklemek için IBM’in yapay zekâ, bulut, blockchain, büyük veri ve analitik alanlarındaki gelişmiş teknoloji çözümlerini konumlandırma sorumluluğunu üstlenecek.

ODTÜ Kimya Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmasının ardından aynı üniversitede Executive MBA derecesi alan Sözmen, kariyerine 1999 yılında bilişim sektöründe başladı. IBM Türkiye bünyesine 2003 yılında katılan Sözmen, başta bankacılık ve finans, sigorta, telekomünikasyon ve kamu olmak üzere değişik sektörlerden IBM müşterileriyle çalıştı. Sözmen, IBM Türkiye Genel Müdürü olarak atanmadan önce IBM Türkiye Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaktaydı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.