IBM Cebit’te 100. yılını kutladı

Başbakan Erdoğan ve Almanya Başbakanı Merkel’in açılış törenini gerçekleştirdiği ve IBM’in CEO’su Palmisano’nun açılış konuşmasını yaptığı CeBit Bilişim Fuarı 1-5 Mart arasında Almanya’nın Hannover kentinde gerçekleştirildi.

08.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Almanya Başbakanı Angela Merkel’in açılış törenini gerçekleştirdiği ve IBM’in CEO’su Samuel J. Palmisano’nun açılış konuşmasını yaptığı CeBit Bilişim Fuarı 1-5 Mart arasında Almanya’nın Hannover kentinde gerçekleştirildi. Başbakan Erdoğan’ın, konuşması sırasında IBM CEO’suna hitap ederek "Bu yıl 100. kuruluş yıldönümünü kutlayan IBM’i Türkiye’de farklı alanlarda da görmek isteriz” demesi üzerine Angela Merkel’in ise “IBM, Almanya’daki geliştirme merkezlerine bir yenisini eklemek isterse desteğe hazırız" şeklinde görüşlerini ifade etmesi IBM yatırımlarına gösterilen ilgiyi gözler önüne serdi.

CeBit fuarında IBM’in ikinci salonda kurulan stand alanında bulut bilişim ve akıllı dünya konsepti çerçevesinde sunduğu akıllı altyapı, akıllı güvenlik, akıllı iş çözümleri ve uygulama stratejileri somut örnekler eşliğinde ziyaretçilere tanıtılarak anlatıldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.