IAB Türkiye’de bayrak değişimi

IAB Türkiye yeni yönetim kurulu başkanını seçti.

18.01.2021 - 13:49 | MediaCat

IAB Türkiye'de bayrak değişimi-00

Dijital reklamcılık ve pazarlama endüstrisini güçlendirmek, sağlıklı ve sürdürülebilir büyümelerine katkı sağlamak adına faaliyet gösteren İnteraktif Reklamcılık Derneği’nde (IAB Türkiye) yönetim kurulu başkanlığını iki yıldır sürdürmekte olan Neslihan Olcay, görev süresinin dolmasıyla birlikte başkanlığı Ayşen Akalın’a devretti. Akalın, son üç dönemdir IAB Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev almaktaydı.

IAB Türkiye’nin yeni yönetim kurulu başkanı Ayşen Akalın lisans eğitimini 1993 yılında Mimar Sinan Üniversitesi İstatistik Bölümü’nde tamamladı. 1993 – 1998 yılları arasında Leo Burnett bünyesinde medya planlama uzmanı olarak çalışan Akalın, 1998 yılında geçiş yaptığı Eczacıbaşı Holding’de Eczacıbaşı Topluluğu Tüketim Ürünleri için medya planlama ve satınalma uzmanı olarak çalışmaya başladı. 2000 yılından itibaren Eczacıbaşı Topluluğu markalarının planlama ve satınalma sorumluluğunu üstlenen Akalın, halen görevine medya, dijital pazarlama ve kurumsal iletişim müdürü olarak devam ediyor. Akalın, ayrıca Reklamverenler Derneği Başkan Yardımcılığı, Reklam Özdenetim Kurulu Üyeliği, Reklam Kurulu Üyeliği ve Reklam Konseyi Üyeliği görevlerini yürütüyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.