Hürriyet’in yeni reklam yüzleri

Hürriyet, “Herkese Daha Fazla Hürriyet” sloganıyla yeni bir reklâm filmi hazırlayarak gazetecilik anlayışına yeni bir boyut kazandırıyor...

29.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Hürriyet, “Herkese Daha Fazla Hürriyet” sloganıyla hem okurlarının diledikleri yer ve zamanda haber, bilgi ve eğlenceye ulaşmalarını sağlayan kanallarını duyuruyor, hem de gazeteciliği yeniden tanımlıyor!

Hürriyet, “Herkese Daha Fazla Hürriyet” sloganıyla yeni bir reklâm filmi hazırlayarak gazetecilik anlayışına yeni bir boyut kazandırıyor.

Bilinen gazete tanımına interaktif içerik sunan, kişiye özel kanallarını da ekleyerek gazetecilik kavramına farklı bir anlam yükleyen Hürriyet, deneyimli kadrosu tarafından derlenen içeriklere hızlı bir şekilde ulaşma imkânı sunan tüm kanallarını da bu sayede okurlarına tanıtıyor.

İnternet çağının getirdiği olanakları güçlü ve gelişen teknolojik altyapısıyla harmanlayan Hürriyet, yeni reklâm filminde, okurlarına her an her yerden doğru ve kapsamlı haber, bilgi ve eğlence içeriklerini ulaştırabileceği mesajını veriyor. Hürriyet’in bu yeni reklâm kampanyasının yüzleri ise Türkiye’nin en başarılı sanatçıları arasında yer alan Nil Karaibrahimgil ve Zuhal Olcay…