MediaCat

Hub21 TechXplorers Uluslararası Gençlik Kampları’na kayıtlar başladı

Kodlama, robotik, tasarım odaklı düşünme ve girişimcilik eğitimlerine ev sahipliği yapacak olan kamplara 8-14 yaş aralığındaki çocuk ve gençler katılabilecek.

Hub21 TechXplorers Uluslararası Gençlik Kampları’na kayıtlar başladı

Geleceğin teknoloji liderlerini yarına şimdiden hazırlamayı hedefleyen Hub21 TechXplorers Uluslararası Gençlik Kampları’na kayıtlar başladı. 17-Temmuz-11 Ağustos tarih aralığında Six Senses Kaplankaya’da, 3-14 Temmuz tarihlerinde ise Koç Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan kamplara katılmak üzere bekleme listesinden 60 uluslararası öğrenci özenle seçilecek.

Kamp programı kapsamında, saygın üniversitelerden deneyimli eğitimciler katılımcılara kodlama (programlama, oyun geliştirme, yaratıcı teknolojiler), robotik (uygulamalı STEM projeleri ve LEGO eğitim kitleri ile sürdürülebilir kalkınma projeleri), satranç, 3D baskı akademisi ile tasarım odaklı düşünme ve girişimcilik eğitimleri dahil olmak üzere 10’dan fazla eğitim içeriği sunacak. Kamplar aracılığıyla öğrenciler, Hub21 online derslerinde olduğu gibi tüm bu alanlardaki temel becerileri geliştirecek ve teknoloji ile ilgili kariyerlerinde fark yaratabilecekleri pek çok alanda uygulamalı deneyim kazanarak portfolyolarını hazırlamaya başlayabilecekler.

Etkinlikle ilgili tüm güncellemeleri buradan takip edebilir, ön kayıtlar için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.