HSBC Türkiye’de üst düzey atama

HSBC Türkiye'de kurumsal iletişime liderlik edecek isim belli oldu.

22.11.2021 - 10:28 | MediaCat

HSBC Türkiye’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, HSBC Türkiye Kurumsal İletişim Kıdemli Müdürlüğüne kurumsal iletişim alanında 20 yılı aşkın tecrübesi bulunan Ali Kohen atandı.

Ali Kohen, yeni görevinde HSBC Türkiye’de kurum içi ve dışı iletişim faaliyetlerine ilişkin stratejilerin oluşturulmasına ve hayata geçirilmesine liderlik edecek.

Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden onur derecesiyle mezun olan Ali Kohen, yüksek lisans eğitimini Robert Kennedy – University of Wales’te işletme alanında tamamladı. Harvard University, MIT Sloan School of Management ve Stockholm School of Economics’te çeşitli üst düzey yönetici programlarını da tamamlayan Kohen, HSBC Türkiye’ye katılmadan önce yurtiçi ve yurtdışında yatırımcı ilişkileri, strateji & kurumsal iletişim, uluslararası bankacılık ve sürdürülebilirlik gibi farklı pozisyonlarda yönetici olarak görev almıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.