HSBC Bireysel Pazarlama Grup Başkanı atadı

HSBC Bank’da Kart Yönetimi'nden Sorumlu Grup Başkanı olan...

29.12.2008 - 12:16 | MediaCat

HSBC Bank’da Kart Yönetimi’nden Sorumlu Grup Başkanı olan Mehmet Sindel, 1 Ocak 2009 tarihinden itibaren Bireysel Pazarlama Grup Başkanı olarak görevine devam edecek.

Mayıs 2007 tarihinde Kredi Kartları Ürün Yönetimi ve Üye İş Yeri İlişkileri yönetiminden sorumlu Grup Başkanı olarak, HSBC Bank bünyesine katılan Mehmet Sindel, 1 Ocak 2009 itibari ile mevcut görevlerinin yanısıra Mevduat ve Yatırım, Kredi ve Ödemeler ve Segmentasyon Ürün Yönetimleri iş kollarının da sorumluluğunu üstlenecek.

Kredi Kartı Grup Başkanlığı görevi süresince, HSBC Advantage relansmanı, Pegasus Kart, Advantage Black, Advantage Rouge Kredi Kartları gibi önemli projelerde yer alan Sindel, ayrıca Tekstilbank ve Halkbank ile Advantage platformundaki ortak işbirliklerinin hayata geçmesine önayak oldu. Sindel yönetiminde, HSBC Advantage Kredi Kartı sayısı 3 milyonun üzerine ulaştı.

2006 yılının Ağustos ayına kadar Doguş Otomotiv’de Kurumsal İletişim ve Stratejik Pazarlama Koordinatörü olarak çalışan Sindel, daha öncesinde 5 sene Garanti Ödeme Sistemleri’nde Kart Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev aldı.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme fakültesinden mezun olan Mehmet Sindel evli ve bir çocuk babasıdır.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.