Petrol Ofisi’ne yeni pazarlama müdürü

Perakende sektörünün farklı alanlarında deneyimi olan ve 2006 yılından bu yana Reckitt Benckiser'in...

29.12.2008 - 12:49 | MediaCat

Perakende sektörünün farklı alanlarında deneyimi olan ve 2006 yılından bu yana Reckitt Benckiser’in Amerika’daki Global Pazarlama Grubunda yer alan Yiğit Aktulga, Petrol Ofisi bünyesine katıldı.

Yiğit Aktulga, Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım şirketi Petrol Ofisi’nde Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapacak.

Kariyerine 1996 yılında MARSA Kraft Jacobs’ta Ticari Pazarlama Yöneticisi olarak başlayan Yiğit Aktulga, daha sonra KRAFT şirketindeki Pazarlama Ürün Müdürlüğünün arkasından, Pepsi Bottling Group’ta Karbonatsız İçecekler ve Yeni İş Geliştirme Müdürü olarak çalıştı. 2004’te Türkiye Reckitt Benckiser’e Kategori Pazarlama Müdürü olarak katılan Aktulga, 2006’dan itibaren ise Global Marka Pazarlama Müdürü olarak Amerika’daki ofiste dezenfektan, yüzey temizleyicileri, kişisel bakım, el hijyeni gibi birçok farklı kategorinin yanı sıra ABD, Kanada, Kuzey Amerika, Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa’da bu kategorilerin pazar gelişiminden sorumlu oldu.

1995 yılında onur derecesi ile Armstrong Üniversitesi’nin MBA programından mezun olan Aktulga, aynı zamanda 1993 California Üniversitesi İş Geliştirme Programı, 1992 İstanbul Üniversitesi Ekonometri Bölümü ve 1987 Kabataş Erkek Lisesi mezunu. Birçok kişisel ve mesleki eğitim programına katılan Aktulga, iyi derecede İngilizce biliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.