Hoş geldin MullenLowe Istanbul

Lowe dünya genelinde ismini ve kurumsal kimliğini yeniledi.

25.01.2016 - 11:27 | MediaCat

Hoş geldin MullenLowe

Lowe and Partners ve Mullen’in Mayıs 2015 tarihli birleşmesiyle hayat bulan MullenLowe Group, bugün itibarıyla dünya genelinde isim değişikliği ve kurumsal kimlik yenileme sürecini tamamladı.

65’i aşkın pazardaki 90 Lowe ofisinin yaşadığı isim ve kurumsal kimlik değişimiyle ilgili açıklama yapan MullenLowe Group Global CEO’su Alex Leikikh, grubun doğumunun yeni bir küresel çalışma şekli kurmak için kendilerine fırsat verdiğini; bu fırsattan hareketle yan yana duran ayrı birimlerden oluşan bir ağ yerine organik bağlarla birleşik bir çalışma modeli kurduklarını söylerken MullenLowe Istanbul CEO’su Ela Gökkan Savcı ise yeni isim ve kurumsal kimliğin kendileri için son üç yılda Lowe’da yarattıkları değişim ve büyümenin bir yansıması olduğunu belirtti.

Her bir kolunda birer boks eldiveniyle “meydan okuyan ahtapot”u yeni simgesi olarak belirleyen MullenLowe’un yeni logosunun ajansın yeni konumlandırmasını kusursuz şekilde ifade ettiğini söyleyen Global Kreatif Konsey Başkanı Jose Miguel Sokoloff, ahtapotun yaratıcılık, rekabetçilik, risk almaya hazır olma ve network’ün en önemli özelli olan “ekstra donanımlılığı” yansıttığını söyledi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.