MediaCat

Horlama sorunu olan bir kasaba

Tuross Head kasabasının halletmesi gereken bir sorun var. Neyse ki SleepCheck yardıma hazır.

Horlama sorunu olan bir kasaba

Horlamak, çoğu zaman horlayan kişiyle aynı yatağı paylaşanları etkileyen can sıkıcı bir durum olarak anılsa da, aslında uyku apnesinin en yaygın belirtilerinden biri.

Mobil uygulaması SleepCheck vasıtasıyla konuya dikkat çekmek ve bu dertten mustarip çiftleri bilgilendirmek isteyen ResApp Health Limited, başrolünde Avustralya’da bir kasabanın olduğu eğlenceli bir reklam filmi yayınladı.

Objektifini hem günlerce süren yangınlar hem de yangınları takip eden coronavirus pandemisi nedeniyle hayli zor bir dönemden geçen Tuross Head kasabasının horlama sorunu olan sakinlerine çeviren markanın kampanyası The Sleepy Town reklam ajansı Isobar imzası taşıyor.

Horlamanın can sıkıcı bir gürültü olmaktan öte uyku apnesinin yaygın görülen belirtisi olduğunu söyleyen ResApp Health CEO’su Tony Keating, yeni kampanyalarının, partnerleri horlayan insanları ortada horlama sesinin neden olduğu sıkıntıdan öte sorunlar olabileceği konusunda bilgilendirmek ve onlara partnerlerinin mustarip oldukları bu derde çözüm bulabilmeleri için ihtiyaç duyacakları araçları sunmak amacı taşıdığını söylüyor:

“ResApp Health’in The Sleepy Town kampanyasının bir parçası olduğumuz ve bu yıl hem yangınlar hem de COVID-19 pandemisi nedeniyle ciddi biçimde yara alan bir kasabanın yeniden inşasına katkıda bulunmaktan ötürü heyecanlıyız” diyen Isobar Kreatif Direktörü Hadleigh Sinclair ise kampanya hakkında şu açıklamada bulundu:

“Büyük şehirlere billboard’lar yerleştirmek yerine bu denli yerel bir kampanya hazırlamak daha geniş bir toplulukta gerçekten fark yaratabilmemize olanak sağladı. Bu kampanya sayesinde bir yandan horlama sorunu olanlara ve onların partnerlerine yardım ederken diğer yandan Tuross Head kasabasına kendisini yenilemesi için bütçe ayırabildik.”

Isobar’ın, kampanya kapsamında, kasabanın altyapısının yenilenmesine yardım etmek ve kasaba sakinlerine misafirperverlikleri ve projeye dahil oldukları için destek olmak amacıyla Tuross Head’s Men’s Shed ve Tuross Head İtfaiyesi’ne bağışta bulunduğunu da ekleyelim.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.