Geberit Türkiye’de üst düzey atama

Geberit Türkiye Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

17.08.2020 - 15:18 | MediaCat

Geberit Türkiye'de üst düzey atama

Sıhhi tesisat sektöründe faaliyet gösteren İsviçre menşeli Geberit’in Türkiye yönetim kadrosunda değişiklik meydana geldi. Buna göre, Geberit Türkiye Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürlüğüne Savaş Çağlar atandı.

Geberit’in, inşaat sektörünün bu derece yoğun ve hızlı olduğu bir pazarda portföyü çerçevesinde sunduğu tüm çözümlerin arkasında güçlü bir bilgi birikimi ve mühendislik barındırdığını söyleyen Savaş Çağlar, Geberit Türkiye ailesine büyük bir heyecan ve motivasyonla dahil olduğunu ifade etti. Çağlar, “Gömme rezervuarın mucidi olan Geberit, şüphesiz ki İsviçre’den tüm dünyaya yayılan, temelinde mükemmeliyetçiliği barındıran bir bilgi birikimi ve tasarım değeri sunuyor. Sektörünün lideri bir marka olarak Geberit’in Türkiye ve kapsamında bulunan Özbekistan, Tacikistan, KKTC, Gürcistan, Azerbaycan, Irak ve Türkmenistan pazarlarında gerçekleştireceği çalışmalar heyecan verici. Türkiye ve hedef pazarlarımız içerisinde Geberit’in premium marka algısını daha da yükselterek, özellikle yeni sunacağımız koleksiyonlarımızdaki tasarım ve tasarımcı kimliğini öne çıkartacak çalışmalar yapmayı hedefliyorum” diye konuştu.

İstanbul Bilgi Üniversitesi ve eşzamanlı olarak University of Portsmouth’ta siyaset bilimi eğitimi alan Savaş Çağlar, mezuniyetinin hemen ardından işe başladığı WMC Creative bünyesinde altı yıl görev aldı. Ardından Vestel bünyesinde Azerbaycan, Gürcistan, Irak ve İran gibi ülkeleri kapsayan pazarlama iletişimi çalışmalarını sürdüren Çağlar, son olarak Şişecam’ın global tasarım markası Nude’un tüm global pazarlama iletişimi çalışmalarını yürütmekteydi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.