MediaCat

Honda’dan ‘ateşleyen’ kampanya

Marka, pek çok yeniliğin yaşandığı yılı özel bir imaj filmiyle onurlandırıyor.

Honda’dan ‘ateşleyen’ kampanya

Ürün hattındaki tüm modelleri yenilemekle kalmayan, aynı zamanda uzun süredir üzerinde çalıştığı uçağı HondaJet‘in de ilk ticari uçuşunu gerçekleştiren ve yıllar sonra Formula 1 pistlerine geri dönen Honda, marka için muhteşem gelişmelere tanıklık eden 2015’i özel bir imaj filmiyle onurlandırıyor.

Markanın uzun süredir birlikte çalıştığı ajans Wieden + Kennedy‘nin imzasını taşıyan reklam filmi, robot Asimo dahil tüm Honda ürün gruplarını içerisinde barındırıyor. Geçmişte Honda için yarışan efsanevi Formula 1 pilotu Ayrton Senna‘nın sesinin arka planda duyulduğu filmde, markanın yeni ekibinin yıldızı Jenson Button bizzat rol alıyor.

Kiev, Ukrayna’daki Podilsko-Voskresenskyi köprüsü üzerinde çekilen filmin prodüksiyonu yerel prodüksiyon evi Radioaktive ile W+K’nın daha önce de pek çok kez birlikte çalıştığı The Mill tarafından gerçekleştirilmiş. Televizyonun yanı sıra dijital mecraların ve açıkhavanın da kullanıldığı kampanyanın medya yönetimi Starcom MediaVest Group tarafından yürütülüyor.

Honda'dan 'ateşleyen' kampanya

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.