Hiperaktif’e yeni bir müşteri

Mavi İletişim Grubu bünyesinde yer alan internet ajansı Hiperaktif'in hizmet sunduğu firma ve markalar arasına...

14.04.2009 - 14:07 | MediaCat

Mavi İletişim Grubu bünyesinde yer alan internet ajansı Hiperaktif’in hizmet sunduğu firma ve markalar arasına Ankara Sigorta ve Interlimousine de katıldı.

Mavi İletişim Grubu çatısı altında; farklı sektörlerdeki birçok firma ve markaya; interaktif proje geliştirme, online kampanya yönetimi, online medya planlama ve satın alma, web tasarımı, e-ticaret, e-CRM, e-yayıncılık, içerik yönetimi gibi hizmetlerin yanı sıra mobil iletişim, multimedya çözümleri ve advergaming uygulamaları geliştiren Hiperaktif E-iletişim Ajansı, çalıştığı markalar arasına Ankara Sigorta ve Interlimousine’i de ekledi. Hiperaktif E-İletişim Ajansı, anlaştığı yeni markaları Ankara Sigorta ve Interlimousine’in kurumsal web sitelerini hazırlayacak.

1936 yılından beri ilkeli, şeffaf, dürüst, sigortacılığın ve “önce müşteri memnuniyeti” anlayışının temsilciliğini yapan Ankara Sigorta, bugün 150 Milyon YTL’lik sermayesi ile sektörün en güçlü mali yapısına sahip şirketlerinden biridir.

1983 yılında limuzin işletmeciliği alanında faaliyet göstermek üzere kurulan İnter Turizm ve Seyahat A.Ş, 1984 yılında Net Holding bünyesine katıldı. Araç kiralama hizmetlerinin yanı sıra tekne ve helikopter kiralama hizmetleri, rehberlik ve seyahat acenteliği hizmetleri de veren İnter Turizm ve Seyahat A.Ş. kurulduğu günden bu yana ilk olma ayrıcalığıyla sektörün liderliğini sürdürmektedir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.