MediaCat

HİÇ yerinde durmuyor, ulusala açılıyor

Bursa Halkla İlişkiler Derneği’nin düzenlediği HİÇ Ödülleri ulusal bir organizasyona dönüşüyor.

HİÇ yerinde durmuyor, ulusala açılıyor

Bursa Halkla İlişkiler Derneği‘nin 2013 yılında başlattığı ve bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan HİÇ (Halkla İlişkiler Çalışmaları) Ödülleri, Bursa sınırlarını aşarak ulusal bir organizasyona dönüşüyor.

Düzenlenen basın toplantısında konuşan dernek başkanı Serdar Ömeroğulları, “2013 yılında ilkini gerçekleştirdikleri HİÇ Ödülleri‘ne gösterilen ilginin, ikinci yılında da artarak sürmesi yarışmanın ulusala taşınması için ihtiyaç duyulan motivasyonu sağladı. Bu yıl amacımız Bursa’dan hareketle iletişim profesyonellerinin taşıdığı bayrağı, Türkiye’nin tüm kentlerine ulaştırmak. HİÇ Ödülleri’nin önümüzdeki yıllarda Türkiye’nin iletişim alanındaki en önemli etkinliklerden biri haline geleceğine inancımız tam” dedi.

HİÇ yerinde durmuyor, ulusala açılıyor

HİÇ Ödüllerini ulusala açarak Bursa’nın önümüzdeki dönemlerde Türkiye’nin iletişim merkezlerinden biri olmasını sağlamayı amaçladıklarını bildiren Ömeroğulları, bu hedefin gerçekleşmesinin kent adına önemli da faydalar sağlayacağına inandıklarını sözlerine ekledi.

Yarışmaya başvuran projeler, Bursa ve Bursa dışından oluşan 7 kişilik profesyonel bir jüri tarafından, tarafsız olarak değerlendirilecek. Son başvuru tarihi 10 Nisan 2015 olan HİÇ Ödülleri, 21 Mayıs 2015 tarihinde sahiplerini bulacak. Yarışmaya başvurular resmi internet sitesi hicodulleri.org üzerinden kabul edilecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.