MediaCat

Heyecan dolu bir iyilik müsabakası

Bir kadın, bir çaydanlık, bir kasaba dolusu insan.

Heyecan dolu bir iyilik müsabakası

ABD’nin en büyük etkinliklerinden NFL (Amerikan Ulusal Futbol Ligi) sezonunun açılmasıyla birlikte, ABD menşeli kâr amacı gütmeyen kuruluş Goodwill, heyecanlı bir futbol müsabakasını andıran bir reklam filmiyle ekranlardaki yerini aldı.

Engelli ve zor durumdaki bireylerin istihdamı için çalışan Goodwill, Bring Good Home isimli reklam filminde, Goodwill mağazasından kedi kafası şeklinde bir demlik almak üzere olan bir kadının kararsızlığını heyecanlı bir seyirliğe dönüştürüyor.

“Eve bir Goodwill ürünü götürdüğünüzde tüm kasabaya kutlama yapmak için bir sebep sunmuş olursunuz” diyen spot, Goodwill mağazalarından satın alınan her ürünün farklı istihdam programlarına fon olarak geri döndüğünü ve yerel halkın hayatını daha iyi koşullar altında idame etmesine yardımcı olduğunu söylüyor. Organizasyonun yaptığı açıklamaya göre, ABD genelinde faaliyet gösteren tüm mağazalarının her birinde harcanan her 1 doların 87 sentinden fazla bir bölümü istihdam amaçlı yatırıma dönüşüyor.

Televizyon reklamının yanı sıra radyo, internet, basılı ve açıkhava mecralarında da hedef kitlesiyle buluşan kampanya #BringGoodHome etiketiyle tüm alışverişçileri iyilik satın almaya davet ediyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.