‘Herkese Sağlık’ dergisi yayında

Kasım itibariyle ilk sayısı satışa sunulan “Herkese Sağlık” dergisi, her ay 96 sayfalık zengin içeriği...

03.11.2009 - 00:00 | MediaCat

Kapital Medya’da yeni bir dergi daha…“Herkese Sağlık” 30 bin tirajla ve 2,5 TL’lik fiyatıyla iddialı bir çıkış yaptı.

Kasım itibariyle ilk sayısı satışa sunulan “Herkese Sağlık” dergisi, her ay 96 sayfalık zengin içeriği ve 2.5 TL’lik fiyat avantajıyla tüm Türkiye çapında 30 bin kişiye ulaşmayı hedefliyor. Bayi satışları dışında her sayısıyla 6 bin aile hekiminin de adresine iletilecek olan dergi, bilimi referans alan; ancak kolay ve keyifle okunacak bir yayın olma fikriyle yola çıktı. Dergi her ay, toplum sağlığını ilgilendiren farklı konuları kapağına taşıyacak. İlk sayının kapak konusu meme kanseri olurken, ünlü oyuncu Beste Bereket de dergi kapağına gönüllü olarak poz veren ilk isim oldu.

Artık hepimizin sağlığını düşünen bir dergi var!
Kanıta dayalı sağlık bilgisini okuyucularına sunan Herkese Sağlık dergisi, alanında önde gelen 43 kişilik bilimsel danışma kuruluyla, her ay pek çok sağlık konusunu sayfalarına taşıyarak gündem yaratacak. Dergi, okurları için her ay son bilimsel araştırmaları referans alarak beslenme, egzersiz, kadın sağlığı, anne-bebek, cinsel sağlık, hayvan sağlığı ve psikoloji gibi popüler sağlık konularının yanı sıra; sağlık tarihi, sanat ve tıp, yaşam, moda-alışveriş ve mizah gibi keyifli konuları da içine alan çok geniş bir yelpaze sunuyor.

Derginin ilk sayısındaki bazı önemli konular ise şöyle: 50 soruda domuz gribi, İnsan gözü ofsayt pozisyonunu yakalayabilir mi?, C vitamini efsanesi, Detoks diyetleri kandırmaca mı? Çağın salgın hastalığı: Obezite, Emzik bebeğim için zararlı mı?, Gebelikte diyabete dikkat, Sağlık tarihimizin kayıp hazinesi, Şişmanlığın şifresi çözülüyor…
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.