Herkes hayat kurtarabilir

Fransa Trafik ve Yol Güvenliği Kurumu yeni kampanyasında hedef kitlesine olumlu bir mesajla sesleniyor.

14.01.2020 - 15:34 | Arzu Nilay Kocasu

Her yıl çok sayıda farkındalık çalışmasının yürütüldüğü yol güvenliği alanında hedef kitlesine sesini duyurmak için alışıldık stratejilerin ötesine geçmeyi hedefleyen Fransa Trafik ve Yol Güvenliği Kurumu (Sécurité Routière), dümeni rahatsız edici görüntüler ve suçluluk duygusundan iyi şoförlere hakkını veren daha olumlu mesajlara kırdığı yeni kampanyasını yayınladı.

Yol güvenliği iletişimi kapsamında yayınlanan ve ekseriyetle olumsuz durumlara vurgu yapan kampanyaların hedef kitle nezdinde etkisini yitirmeye başladığı fikrinden hareketle hazırlanan yeni kampanya Babel, Madame Bovery ve Serviceplan’ın ortaklaşa çalışmasının ürünü.

Tüm şoförlerin, yoldayken doğru kararları vererek hayat kurtarma gücüne sahip olduğunu ve bunların alınması zor kararlar olmadığını vurgulayan kampanya kapsamında hazırlanan reklam filmlerinin yönetmen koltuğunda Wilfrid Brimo oturuyor. Filmlere radyo spotlarının eşlik ettiği kampanyanın yapım süreciyse Grand Bazaar imzası taşıyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Sécurité Routière
  • Ajanslar: Babel, Madame Bovary, Serviceplan
  • Yapımevi: Grand Bazaar
  • Yönetmen: Wilfrid Brimo
  • Medya Ajansı: Carat (Dentsu Aegis Network)
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.