MediaCat

Her kahraman, yardımcısı kadar güçlüdür

Bobo ve ekürisi Bladder, tabulaşmış birtakım meseleleri çözmek için sahnede.

Her kahraman, yardımcısı kadar güçlüdür

Kadın sağlığı alanında faaliyet gösteren teknoloji markası Elvie’nin Birleşik Krallık’ta yaşayan 2 bini aşkın kadınla gerçekleştirdiği araştırmaya göre, kadınların yüzde 50’si güldüklerinde, öksürdüklerinde, hapşırdıklarında veya egzersiz yaptıklarında istemsiz idrar kaçırma semptomuyla kendisini gösteren pelvik taban yetersizliğinden mustarip. Bu kadınların yüzde 80 gibi büyük bir diliminiyse, hamilelik veya doğum sırasında gerilen pelvik taban kaslarıyla anneler oluşturuyor.

Her üç kadından ikisinin aile ve yakın arkadaşlarıyla; kadınların yüzde 40’ının ise doktorlarıyla dahi konuşmaktan çekindikleri pelvik taban yetersizliği konusunda farkındalık yaratmak isteyen Elvie, tüm kadınları pelvik taban kaslarını güçlendirmeye çağırdığı bir kampanya yayınladı.

Markanın pelvik tabanı güçlendirmek için tasarladığı Elvie Trainer ürününün tanıtımının yapıldığı ve Bobo adında bir kadın ile onun -Bobo’yu yarı yolda bırakmaya meyilli- ekürisi Bladder’ın başlamadan biten hikâyelerinin anlatıldığı reklam kampanyası Mother imzası taşıyor.


Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.