Her gününüz kutlu olsun

McDonald’s, Y Kuşağı trendlerine ayak uyduruyor.

12.02.2018 - 17:56 | Gönül Hadımlı

Pazartesileri kim sever? Seviyor da olabiliriz belki ama sosyal medyanın ve farklı dış etkenlerin üzerimizde bıraktığı etkiler sonucu, haftanın bu ilk gününü sevmemeye karar vermişizdir. O zaman size “mutlu ve huysuz bir Pazartesi” dileriz.

Günümüzde hayatlarımız üzerinde büyük bir etkisi olan sosyal medyanın bizlere kattığı unsurlardan bir tanesi de her özel günü kutlamak. Sadece doğum günü ya da Sevgililer Günü gibi yıllardır hayatlarımıza yerleşmiş olan günler değil burada bahsettiğimiz. “Başparmak Oynatma Günü”, “Bir Korsan Gibi Konuşma Günü”, “Kedi Günü” gibi “çok da özel olmayan” günlerden de bahsediyoruz.

Y Kuşağı’nın da etkisiyle birbirinden farklı nedenlerle her günü özel kılarak kutlama trendine McDonald’s da katılıyor. “Madem öyle, biz de kutluyoruz” diyen marka, bu “özel günler” için tüketicilerine bir menü sunuyor: “Value Picks Menu”. Her güne özel olarak bir ürününü çok uygun bir fiyata sunan marka, “Biz de her ‘özel’ günü kutluyoruz” diyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: McDonald’s
  • Reklam Ajansı: Cossette, Vancouver, Kanada
  • Kreatif Direktör: Michael Milardo, Ed Morris
Kaynak: Ads of the World

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.