Her güne 1 Esse

Esse’nin, “Her Güne 1 ESSE” internet sitesinden indirimli satışları başladı...

04.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Ev ürünleri ve dekorasyonu alanında yenilikçi ve öncü olan Esse’nin, “Her Güne 1 ESSE” internet sitesinden indirimli satışları başladı. Her evin mutfağından sofrasına, salonundan banyosuna çok çeşitli ürünleri olan markanın, her gün bir ürünü indirimli olarak alınabilinecek!
Şaşırtıcı ürün çeşitliliği ve her zaman yenilikleri takip eden yapısı ile kendini yenilikçi ve lider bir marka haline getiren Esse, internetten indirimli ürün satışına başladı. Günlük kampanyaların düzenlendiği ve indirimli ürünlerin satışa sunulmasının popüler olduğu bu dönemde, Esse kendine ait sitesinden indirimli alış veriş yapma kolaylığı sağlıyor. Son dönemde internete yatırım yapan markanın, her gün farklı bir ürünü indirimli olarak satın alınabiliyor.   

Alışılmışın dışında yeni ve özel ürünleri müşterileriyle buluşturan Esse’nin sunduğu bu keyifli indirim avantajı, www.hergune1esse.com internet sitesinden takip ediliyor. Yalnızca Esse mağazalarında bulunabilen çok özel markaların ürünlerinde yapılacak indirim fırsatlarını takip etmek için Facebook üzerinden dekatlon buzz’un gerçekleştirdiği www.facebook.com/essemutfak sayfasından günün indirimli ürünü hakkında bilgilendirme de yapılıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.