hepsiburada’ya yeni Pazarlama Grup Başkanı

Özgür Doğan pazarlama ekibine liderlik edecek.

24.02.2014 - 16:24 | MediaCat

Ocak 2014 itibariyle Türkiye’nin lider e-ticaret platformu hepsiburada.com’da Pazarlama Grup Başkanı (Chief Marketing Officer) görevine atanan Özgür Doğan pazarlama ekibine liderlik edecek.

Orta öğrenimini tamamladığı İstanbul Erkek Lisesi’nin ardından Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Özgür Doğan yüksek lisansını Amerika’da University of Georgia’da İşletme bölümünde tamamladı.

Çalışma hayatına Amerika’da Fedex’te Pazarlama Analisti olarak başlayan Özgür Doğan üç yıl süren görevinin ardından Nextcard’a kampanya ve veri tabanı yönetiminden sorumlu direktör olarak atandı. Burada iki yıl görev yaptıktan sonra Strong (Wells Forgo) yatırım şirketinde iki yıl CRM Müdürü olarak görev aldı ve Merkle’ye transfer oldu. Pazarlama çözümleri sunan Merkle’de on yıl süresinde Analitik Çözümlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Eş Lider, Veri Çözümleri Gruplarından sorumlu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür görevlerinde bulundu.

Özgür Doğan, 15 yılın üzerinde CRM, dijital veri ve veritabanı pazarlama, öngörülü modelleme, pazarlama analytics, medya hedefleme, uluslararası pazarlama, çoklu kanaldan kampanya yönetimi, medya ve veri optimizasyonu gibi pazarlamanın birçok alanındaki deneyimlerini hepsiburada.com’la paylaşmaya hazırlanıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.