MediaCat

Henry Rollins ile dayanıklılığın izinde

Punk rock efsanesi, Mercedes-Benz ile yollarda.

Henry Rollins ile dayanıklılığın izinde

Ute, Avustralya’ya özgü bir pikap çeşidi. Bu araçlar, aynı zamanda dayanıklılıkları ile de ünlüler. Mercedes-Benz ise yeni giriş yaptığı bu alanda, türünün ilk örneği olarak tanımlanan X-Class’ın tanıtımı için dayanıklılığa farklı açılardan yaklaşarak, kavramı yeniden tanımlamaya koyuluyor. Bu yolda markanın oldukça sağlam bir de yardımcısı var: Black Flag’in eski vokalisti, yazar, aktör, radyo programcısı, punk rock efsanesi Henry Rollins.

Kampanya için Mercedes-Benz X-Class’a atlayan Henry Rollins, Avustralya’yı karış karış gezerek, bir şeyi ya da bir insanı dayanıklı yapan özelliklerin ne olduğu sorusunun peşine düşüyor. Kavga dolu günleri geride bırakıp Spoken Word konserleri ile dünyayı dolaşan, entelektüel kimliğini ön plana çıkaran Henry Rollins’e emanet ettiği direksiyon ile marka, dayanıklılığa dair tarihi geçmiş düşüncelere de meydan okuyor.

Mercedes-Benz’in The Royals imzalı kampanyasında Rollins’in yolculuğu bir saatlik bir belgesele dönüştürülüyor. Kampanya, 18 Nisan’da yayınlanacak olan belgeselin yanı sıra sosyal medyada online içeriklerle ve radyo yayınları ile de destekleniyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.