MediaCat

Hello Kitty’den yeni animasyon serisi

ABD’li efsane Kiss de Hello Kitty ile işbirliğinde.

Hello Kitty’den yeni animasyon serisi

The Hub Network’te yayınlanacak olan yeni bir çizgi film serisi için hayli ilginç bir ortaklık gerçekleştiği duyuruldu. Hello Kitty’nin yeni dizide ortak olacağı isimse bir hayli ilginç: 70’lerin efsanevi rock grubu Kiss.

İki büyük popüler fenomeni buluşturacak projenin esin kaynağında KISS X HelloKittySanrio ürünleri yer alıyor. Yapımına başlanılan ve şimdilik KISS HelloKitty adı ile anılan dizideki karakterler ‘rock n roll’ hayallerini yaşarken içinde bulundukları durumlara ‘pembe anarşi’ ile cevap verirken resmedilecek.

Grubun ‘The Demon’ sahne adı ile tanınan bas gitaristi Gene Simmons‘ın da prodüktörleri arasında bulunduğu proje bir araya getirdiği farklı uçtaki isimlerle şimdiden dikkatleri çekmiş görünüyor. Öyle ki grubun hayranları sosyal medyada bu ortaklığın bir 1 Nisan şakası olmasını dilediklerini açıklamak için hiç fırsat kaybetmediler. Bu sıra dışı ortaklığın nasıl sonuçlar doğuracağı merak konusu.

2

Haluk Kasarcı
(kaynak: design taxi)

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.