Head & Shoulders’ın yeni Güven Elçisi

Michael Phelps, geçen hafta katıldığı son yarışmasının ardından Londra'da düzenlenen özel bir etkinlikte yeni görevinin Head & Shoulders Güven Elçiliği olacağını açıkladı.

10.08.2012 - 00:00 | MediaCat

Tarihteki en başarılı yüzücü olarak gösterilen ve Olimpiyat Oyunları’nda en fazla madalya kazanan sporcu Michael Phelps, geçen hafta katıldığı son yarışmasının ardından Londra’da düzenlenen özel bir etkinlikte yeni görevinin Head & Shoulders Güven Elçiliği olacağını açıkladı.
Program kapsamındaki ilk Güven Ödülü de silahlı saldırıda babasını kaybeden ve Phelps’i örnek alan yedi yaşındaki ABD’li William Watson III’e verildi.

Güven Elçiliği kapsamında çocukların özgüven kazanmaları, hayal güçlerini kullanabilmeleri, hayallerinin peşinden koşmaları ve hayatta her şeyin mümkün olduğunu anlamaları için onlara yardımcı olacağını söyleyen Phelps, şöyle devam etti: "Şunu biliyorum ki, ister yüzme olsun ister bisiklet, üst düzey bir sporcu olmak için insanın kendini aşan bir güvene ihtiyacı var. Kariyerim boyunca öğrendiğim en önemli derslerden biri budur ve bunu kendi günlük hayatıma uyguladım, bu yüzden bu yeni göreve çok iyi uyum sağlayacağımı düşünüyorum.”

Güven Ödülleri kapsamında Head&Shoulders, William gibi pek çok gencin idolü olan Phelps’in yolunda ilerlemeye devam etmelerine yardımcı olmak için William’ın her gün yüzdüğü gençlik merkezine 25 bin dolarlık bağış yapacak.
 
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.