HDI Sigorta Ege Bölge Müdürlüğü’ne atama

HDI Sigorta'nın yeni faaliyete başlayan Ege Bölge Müdürlüğü'ne...

05.01.2009 - 18:04 | MediaCat

Sigortacılık hizmetini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırmayı amaçlayan Türk Sigorta Sektörü’nün yenilikçi ismi HDI Sigorta’nın yeni faaliyete başlayan Ege Bölge Müdürlüğü’ne Uğur Atilla getirildi.

Türk Sigorta Sektörü’nün deneyimli ismi Uğur Atilla, 1972 Bursa doğumlu. Orta öğrenimini İzmir’de tamamladı.1994’te Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun oldu. Çalışma hayatına 1994’te Yapı Kredi Sigorta Ege Bölge Müdürlüğü’nde başladı. Aynı kurumda 1994-1998 yılları arasında hasar ve teknik servislerinde çalıştı.1998-2001 yılları arasında İnter Sigorta’da Teknik Servis Şefi’ydi. 2001-2003 yılları arasında Ankara Sigorta Ege Bölge Müdürlüğü’nde Hasar ve Teknikten Sorumlu Bölge Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Atilla, HDI Sigorta Ege Bölge Müdürlüğü’ne getirilmeden önce (2003-2008) Ergo İsviçre Sigorta’da Acenteler ve Pazarlama’dan Sorumlu Müdür Yardımcısı görevini yürütüyordu. 1993’te Türkiye Genç Gazeteciler Yarışması’nda ‘Haber Röportaj’ dalında Türkiye Üçüncülüğü Ödülü’nü kazanan Atilla, evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.