MediaCat

HBO’dan mobil oyun hamlesi

Şirket, mobil oyun sektörüne ilk adımını Insecure: The Come Up Game ile attı.

HBO’dan mobil oyun hamlesi

HBO, Netflix’in izinden giderek bir orijinal yapımından ilham alan ilk mobil oyununu yarattı. Şirket, kuruculuğunu siyahi kadınların üstlendiği Glow Up Games işbirliğinde Insecure dizisinden ilham alan Insecure: The Come Up Game’i piyasaya sürdü.

HBO, basın açıklamasında Insecure: The Come Up Game’in dizinin ana karakteri Issa Dee’nin arkadaşlıkları, dramaları ve talihsizlikleri üzerine kurulu olduğunu belirtti. Oyunculara dizinin en sevdikleri anlarını interaktif olarak yaşatmayı hedefleyen oyunun ön gösterimi şu anda App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir durumda. Yeni içerik ve özellik güncellemelerinin ise 2022’de oyuncularla buluşturulması planlanıyor.

HBO'dan mobil oyun hamlesi

Glow Up Games CEO’su Dr. Mitu Khandaker, “Glow Up Games’te misyonumuz, siyah ve kahverengi neşeyi merkeze alan yenilikçi oyun hikâyeleri yaratmak ve büyük ‘Insecure’ hayranları olarak bunu yapmak için bundan daha mükemmel bir yer düşünemezdik” diyor ve ekliyor: “Oyun endüstrisini Issa’nın Hollywood’u değiştirdiği şekilde değiştirmeye çalışırken, kurucu ortağım Latoya Peterson ile birlikte oluşturduğumuz inanılmaz ekiple gurur duyuyorum.”

Yayıncıların bu ücretsiz mobil oyunların getirileri konusundaki beklentilerinin ne olduğunu zaman gösterecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.