Haziran’da Ajda konuşuldu

Medya Takip Merkezi tarafından her ay açıklanan 'ayın medya gündemi' raporuna göre...

15.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Medya Takip Merkezi tarafından her ay açıklanan ‘ayın medya gündemi’ raporuna göre Haziran ayı boyunca Ajda Pekkan, en çok konuşulan isim oldu. Geçtiğimiz ayki raporda ‘maNga’nın ardından ikinci sırada yer alan Pekkan, bir ay içinde gündemdeki popülaritesini artırdı. Pekkan, Harbiye Açık Hava Tiyatro’sundaki konserinde sergilediği performansıyla gündemde sıkça yer buldu. Estetik yaptırdığı iddiaları ile de basının yakın takibinde olan Pekkan, ay boyunca bin 320 haberde yer aldı.

Haziran ayının en çok konuşulan ikinci ismi, ‘Aşk-ı Memnu’ dizisinin yakışıklı oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ oldu. Tatlıtuğ, ay boyunca bin 284 haber ve yazıda yer aldı. Tatlıtuğ’un ardından ‘Aşk-ı Memnu’nun diğer yıldız ismi Beren Saat, listenin üçüncü ismi oldu. Saat, ay boyunca bin 238 habere konu oldu.

Demet Akalın ay boyunca yaptığı açıklamaları ve konserleriyle sıkça gündemde yer alan bir diğer medyatik yüz oldu. Akalın, ‘Demet Akalın& Önder Bekensir ile Evlilik Hayatı’ programı da Akalın’ın listede dördüncü sıraya çıkmasını sağladı.

Uzun zaman sonra, listede yeniden yerini alan İbrahim Tatlıses’in haberlerinde yüzde 95 oranında artış yaşandı. Medyada 744 haber ile yansıma bulan ünlü sanatçı, aldığı ödüllerle de gündemde yer aldı. Tatlıses’i sırasıyla Volkan Konak, ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Serdar Ortaç, Kenan Doğulu ve Seda Sayan izledi.

sabah.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.