MediaCat

Hayatı döndüren atlıkarınca

Portekizli telekomünikasyon markası NOS’tan Noel öncesi muhteşem bir hediye hatırlatması.

Hayatı döndüren atlıkarınca

Işıl ışıl lunaparkta atlıkarıncanın büyüsüne kapılmış bir çocuk, elini tutan babasını tüm hevesiyle atlıkarıncaya sürükler. Çocuk anne-babasına el sallayıp platform dönmeye başladığı andan itibaren hayatın da izleyicinin de atlıkarıncadan soyutlanabilmesi mümkün olmayacaktır.

Portekizli telekomünikasyon markası NOS, Noel arifesinde yayınladığı Atlıkarınca filminde hayatı atlıkarıncaya bindiriyor. Çocukluktan başlayıp gençliğe, evliliğe, ilk işe ve boşanmaya, hayatın türlü evreleri dönüp dururken, en yalnız hissedilen anda atlıkarıncayı durmaktan alıkoyan, kısalığına rağmen çok şey ifade eden tek bir mesaj oluyor. Noel döneminde abonelerine daha fazla dakika, data ve mesaj hakkı sunan NOS, filmi güzel bir Noel hediyesi hatırlatmasıyla noktalıyor.

Yaratıcı süreçlerini o escritório’nun üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda oturan isim Ministério dos Filmes’ten Marco Martins.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.