Hayata Değer buluşmasına geri sayım başladı

30 Mayıs’ta Müze Gazhane’de gerçekleşecek Hayata Değer buluşmasında gençler ve sosyal girişimciler bir araya gelecek.

27.05.2022 - 11:49 | MediaCat

Hayata Değer buluşmasına geri sayım başladı

Kale Grubu, kurucusu ve onursal başkanı Dr. İbrahim Bodur’u vefatının altıncı yıldönümünde gerçekleştireceği “Hayata Değer” buluşmasında sosyal girişimcilerle birlikte anmaya hazırlanıyor. 30 Mayıs Pazartesi günü 10.30-18.30 saatleri arasında gerçekleşecek buluşmada gençler ve sosyal girişimciler ilham verici konuşmalar, atölye çalışmaları ve deneyim alanlarına ev sahipliği yapacak olan Müze Gazhane’de bir araya gelecek.

“Birlikte, Bir İlkte” sloganıyla yola çıkan buluşmada sosyal girişimciler, gençlerin girişimcilik ekosistemini daha yakından tanıyabilmeleri adına bir nevi mentorluk görevi üstlenecek.

Buluşmada, Onaranlar Kulübü Kurucu Ortakları Doğukan Güngör ve Ufuk Emin Akengin, Erişilebilir Her Şey Kurucu Ortakları Seben Ayşe Dayı ve Serim Berke Yarar, Sen de Gel Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Betil, Adım Adım ve Açık Açık Derneği’nin Kurucularından Prof. Dr. Itır Erhart, Hayata Sarıl Derneği’nin Kurucusu Ayşe Tükrükçü, Bego Jeans Kurucusu Bego Demir, Bilim Virüsü Kurucusu Şule Yücebıyık, TABİT Kurucu Ortağı Tülin Akın, Anlatan Eller Kurucusu Pelin Baykan, Tospaa girişiminin Kurucusu Alp Ar, Kadınların Elinden Kurucusu Mustafa Alp Dumrul gibi sosyal girişimcilik ve sivil toplum dünyasının önde gelen isimleri katılımcılarla deneyimlerini paylaşacak.

Etkinliğe katılacaklar, kullanmadıkları eski elektronik eşyalarını da yanlarında getirmeyi düşünebilir. Zira etkinlik alanında gerçekleştirecekleri bağışlarla Elektronik Atıkları Geri Dönüştürme Derneği işbirliğinde bir bilgisayar sınıfı açılmasına katkı sağlayabilecekler.

Etkinlik programı hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve yerinizi ayırtmak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.