Hayat Kimya’da iki yeni atama

Markanın Hijyen Kategorisi pazarlama direktörlüğü ve insan kaynakları direktörlüğüne iki yeni atama yapıldı.

07.09.2015 - 13:27 | MediaCat

Hayat Kimya Holding

Hayat Kimya Pazarlama Direktörü Billur BurkutoğluHayat Kimya‘da Hijyen Kategorisi pazarlama direktörlüğüne getirilen Billur Burkutoğlu, yeni görevine 24 Ağustos itibariyle başladı. Burkutoğlu bu pozisyonda hijyen kategorisi içerisinde yer alan Molped, Molfix, Joly, Evony, Bebem markalarının pazarlama faaliyetlerini yönetecek.

Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü Pazarlama Anabilim Dalı’ndan mezun olan Burkutoğlu, yüksek lisansını California Üniversitesi Pazarlama Bölümü’nde tamamladı. Yeni görevinden önce Sütaş, Danone Türkiye ve Nestle’de görev alan Burkutoğlu, son olarak Palfood & Other’da Pazarlama Danışmanı olarak çalıştı.

Hayat Kimya insan kaynakları direktörlüğüne Şenay Gani atandı

Hayat Kimya İnsan Kaynakları Direktörü Şenay GaniŞenay Gani, Hayat Tüketim Ürünleri Grubu insan kaynakları direktörü olarak 17 Ağustos itibariyle göreve başladı. Gani yeni pozisyonunda tüketici grubu ve yurtdışı iştiraklerin insan kaynakları süreçlerinden sorumlu olacak.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi’nden mezun olan Gani, kariyerine Sabancı Holding’te finans ve pazarlama alanlarında başladı. Yeni görevi öncesinde Eczacıbaşı Holding ve Mondelez’de insan kaynakları ve sürekli iyileştirme müdürü pozisyonlarını üstlenen Gani, son olarak Goodyear Lastikleri insan kaynakları ve yetenek yönetimi müdürü pozisyonlarında görev aldı.

Giriş görseli: srauhe@4sq