MediaCat

Hayallerinin peşinden gidenlerin yanında olan bir marka

AXA Sigorta’nın yeni reklam filmi yayında.

Hayallerinin peşinden gidenlerin yanında olan bir marka

AXA Sigorta, küresel iletişim kampanyası “Know You Can” kapsamında Türkiye’ye özel hazırladığı dijital filmiyle karşımızda.

Markanın tüm dünyada benimsediği, insanların daha iyi bir yaşam sürmelerini sağlama misyonu doğrultusunda ve “ödeyenden, çözüm ortağına dönüşüm” bakış açısıyla hazırlanan film, insanların hayalleri için çabaladıkları sürece ve sevdiklerinin desteğiyle başarıya ulaşabilecekleri fikrinden yola çıkıyor.

Filmde, çocukluğunda izlediği bir gösteri sonrasında komedyen olmaya karar veren ama sahne korkusunu bir türlü yenemeyen bir gencin, anne ve babasının cesaretlendirmesi sayesinde hayaline kavuşmasına tanık oluyoruz.

Stratejilerini, “yalnızca hasar ödeyen bir şirketin ötesine taşıyan, müşterilerinin daha iyi bir yaşam sürmelerine destek veren ve başarmak istedikleri konularda arkalarında duran bir güç” olma yönünde şekillendirdiklerini söyleyen AXA Grubu CEO’su Thomas Buberl, “Bu yeni küresel kampanyayla gurur duyuyorum. Know You Can, müşterilerimize daha iyi bir yaşamın mümkün olduğuna inanmaları noktasında AXA’yı bir çözüm ortağına dönüştürme hedefimizi mükemmel bir şekilde sembolize ediyor. Aynı zamanda küçük bir Fransız ortaklığını, sigortada dünya lideri haline getiren şirket kültürümüzü de en iyi şekilde yansıtıyor.” dedi.

AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken ise, “Müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirebilmesi için sahip olduğumuz değerler ve onların yapabileceklerine dair inancımızı, teknolojinin gücüyle birleştirerek çalışıyoruz. Bizler dünyanın en büyük sigorta şirketinin Türkiye’deki temsilcileriyiz. Cesaret, güven vermek, fark yaratmak ve ezber bozmak bizim genlerimizde var.” diye konuştu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.